نام زیرپورتال : تهران

1397/7/8 يكشنبه

بازدید 2 ساعته نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران از نمایشگاه دفاع مقدس

فرزانه دهنادی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران به همراه معاونین و برخی از روسای ادارات این اداره‌کل با حضور در بوستان لاله از نمایشگاه مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی با موضوع دفاع مقدس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، دهنادی در این بازدید 2 ساعته ضمن تاکید بر نقش پایگاه‌های بسیج مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در طول دوران دفاع مقدس از مسئولان برگزار کننده این نمایشگاه، قدردانی کرد.

براساس این گزارش در این بازدید علیرضا زمانی فرمانده مرکز بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی توضیحاتی را در خصوص اهمیت برگزاری این نمایشگاه و به تصویر کشاندن عملکرد و نقش این وزارتخانه در طول دوران دفاع مقدس ارائه داد.

این گزارش می‌افزاید: نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با حضور در غرفه‌های مستقر در نمایشگاه با مسئولان غرفه در هر بخش به صورت رودرو گفت و گو کرد.

براساس این گزارش در این نمایشگاه همچنین عملکرد چهل ساله وزارت امور اقتصادی و دارایی در قالب نمودار، اینفوگرافی، عکس، بروشور، ماکت و فیلم در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

شایان ذکر است نمایشگاه دست‌آوردهای پایگاه‌های بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان‌های تابعه آن از روز اول مهر افتتاح شد و به مدت یک هفته برای بازدید علاقمندان ادامه خواهد داشت.

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^