نام زیرپورتال : تهران
اطلاعیه ها

1397/7/16 دوشنبه

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان تهران

جلسه شورای هماهنگی ادارات کل تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان تهران با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی تابعه و نمایندگان بانک و بیمه در محل سالن جلسات بانک سپه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران در ابتدای جلسه، نماینده بانک سپه به عنوان میزبان این جلسه، ضمن خوشامدگویی به اعضای شورا، گزارشی از عملکرد این بانک در سال گذشته ارائه کرد و توضیحات کامل‌تر این گزارش در قالب کلیپ برای اعضای شورا به نمایش درآمد.

براساس این گزارش فرزانه دهنادی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران همچنین در این جلسه اظهار داشت: باید با تلاش، همفکری و هماهنگی یکدیگر بتوانیم انتظاراتی که از دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در حوزه مسئولیت‌های مرتبط است، جامه عمل بپوشانیم.

وی ابراز امیدواری کرد: با هم‌افزایی و هم‌اندیشی مواردی که مدنظر اعضای شورا در راستای بهبود عملکرد و فعالیت‌ها می‌باشد را پس از جمع‌بندی و پیشنهاد‌های کارساز از طریق شوراء به وزارت امور اقتصادی و دارایی و معاونت‌های ذیربط ارسال نماییم تا مورد امعان‌نظر قرار گیرد.

دهنادی عمده‌ترین اهداف این شورا را ایجاد وحدت‌رویه و یکپارچگی تصمیمات در دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی دانست.

رئیس شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت متبوع با اشاره به متمایز بودن استان تهران در مقایسه با سایر استان‌های کشور و چالش‌های متفاوت کاری در این استان اظهار داشت: هر یک از دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی، چالش‌ها و محورهای مرتبط با دستگاه خود را که به عنوان عامل تمایز استان تهران با دیگر استان‌های کشور تلقی می‌شود را احصاء و شناسایی نمایند و همراه با پیشنهادهای اجرایی به دبیرخانه شورا ارسال نمایند تا پس از جمع‌بندی و بررسی، بعنوان چارچوبی برای اتخاذ تصمیمات خاص در استان تهران تقدیم مسئولان ارشد ملی و استانی گردد.

مدیر عامل شرکت فروش اموال مازاد بانک‌ها (فام) نیز  به تشریح اقدامات این شرکت در خصوص فروش اموال مازاد بانک‌ها پرداخت.

در این جلسه همچنین برنامه زمان‌بندی تشکیل جلسات شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی استان تهران با هماهنگی اعضای شرکت‌کننده در جلسه تعیین شد.

شایان ذکر است در ادامه، اعضای حاضر در جلسه پیرامون موضوعات مطروحه به اظهارنظر پرداختند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^