اخبار

صفحه

به منظور بالا بردن سطح علمی و آموزشی مدیران و کارکنان انجام گرفت؛ برگزاری دوره آموزشی عمومی / تخصصی پدافند غیر عامل 
کد خبر : ۱۹۰۶۱۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ 
به منظور بالا بردن سطح علمی و آموزشی مدیران و کارکنان، دوره آموزشی عمومی/ تخصصی پدافند غیر عامل در محل سالن یاس فاطمی اداره کل برگزار شد.
کد خبر : ۱۹۰۴۲۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ 
نشست و گفتگوی صمیمانه مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات با مدیران و کارکنان در محل سالن اجتماعات یاس فاطمی برگزار گردید.
به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران انجام پذیرفت؛ تجدید میثاق مسئولان و كاركنان اداره كل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با آرمان‌های بنیانگذار كبیر انقلاب 
کد خبر : ۱۹۰۰۰۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ 
مسئولان و کارکنان اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی رحمت‌الله‌علیه با آرمان‌هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران تجديد ميثاق كردند.
با حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل فنی و حرفه ای استان تهران انجام گرفت؛ معرفی ذیحساب جدید اداره كل فنی و حرفه ای استان تهران 
کد خبر : ۱۸۹۶۰۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ 
ذیحساب جدید اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران با حضور نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل فنی و حرفه ای استان تهران معرفی شد.
کد خبر : ۱۸۹۲۸۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ 
مجتبی پژوهان بعنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران معرفی شد.
کد خبر : ۱۸۹۲۰۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ 
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، روز دوشنبه مورخ 23 دی ماه 98، بصورت تلفنی پاسخگوی مشکلات، درخواست‌ها، پیشنهادات و انتقادات شهروندان تهرانی بود.
کد خبر : ۱۸۸۹۳۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ 
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، روز دوشنبه مورخ 23 دی ماه از ساعت 9 الی 11 از طریق سامانه سامد پاسخگوی مشکلات، درخواست‌ها، پیشنهادات و انتقادات شهروندان استان تهران است.
کد خبر : ۱۸۸۶۹۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ 
نشست شورای هماهنگی مدیران استانی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی، بانک ها و بیمه ها در راستای توسعه اقتصادی استان در محل ساختمان مرکزی بیمه ایران برگزار شد.
صفحه1از512345.بعدي.برو
اظهارات وزیر امور اقتصادی و دارایی در نود و سومین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی: رویكرد دولت و بویژه وزارت اقتصاد جبران كاهش درآمدهای نفتی و تأمین مالی خزانه از طریق فشار بر بخش خصوصی خوش حساب، منضبط و شناسنامه دار نیست/ افزایش درآمدهای مالیاتی را از طریق تعریف پایه های جدید مالیاتی، جلوگیری از فرار مالیاتی و ساماندهی معافیت های مالیاتی در حال پیگیری هستیم/ معافیت صادرات غیر نفتی را منوط به برگشت ارز حاصل از صادرات كرده ایم تا از این طریق منابع مورد نیاز واردات كالا به كشور نیز تأمین شود/ برگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه تولید و اقتصاد كشور، می تواند در شتاب بخشی به رشد اقتصادی كشور نقش آفرین باشد/ طی یازده ماهه سال جاری حدود ۳۹/۷میلیارد دلار واردات كالا به كشور داشته ایم كه نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد همراه بوده است و در مدت مذكور نیز حدود ۳۸/۸ میلیارد دلار صادرات داشته ایم/ اجلاسFATF در حال برگزاری است و موضوع ایران احتمالا به عنوان دستور كار فردای این اجلاس مورد بررسی قرار می گیرد/ تحولات نرخ ارز در روز‌های اخیر ارتباطی با طرح موضوع ایران در جلسه اخیر FATF ندارد 
کد خبر : ۱۹۰۵۴۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ 
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نود و سومین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: در رابطه با درآمد های مالیاتی پيش بيني شده در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹، تأکید می کنم رویکرد دولت و بویژه وزارت اقتصاد ...
کد خبر : ۱۹۰۴۱۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ 
وزیر اقتصاد در سیزدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی و دهمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران تاکید کرد: تحقق اهداف سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتی در جهت رشد پویا و بدون نوسان، در گرو بهره برداري از ظ ...
کد خبر : ۱۹۰۱۴۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ 
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر نقش مهم بازار سرمایه به عنوان کریدور اصلی تامین مالی بنگاه های تولیدی در کشور، خواستار نقش آفرینی هرچه گسترده تر این بازار در تحقق اقتصاد مردم بنیان شد.
کد خبر : ۱۹۰۱۴۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ 
وزیر امور اقتصادی و دارایی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، شب گذشته با حضور در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما به تشریح عملکرد و دستاوردهای وزارت اقتصاد پرداخت.
صفحه1از6123456.بعدي.برو

آلبوم تصاویر

نظرسنجی

به نظر شما محتویات و طراحی سایت چگونه است؟

ارسال


5.6.3.0
گروه دورانV5.6.3.0