چهارشنبه, 9 مهر 1399
  • ساعت : ۱۸:۳۰:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ 
  • کد خبر : ۱۸۶۸۲۲
در جلسه ستاد تجهیز درآمد استان تهران تشریح شد؛
بررسی عملكرد درآمدهای مالیاتی استان تهران در 7 ماهه سال جاری
عملکرد درآمدهای مالیاتی استان تهران در 7 ماهه سال جاری و راه‌های افزایش آن در جلسه ستاد تجهیز درآمد استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، جلسه ستاد تجهیز درآمد استان تهران با حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رئیس امور مالیاتی شهر و استان و دیگر اعضای عضو ستاد در محل سالن اجتماعات امور مالیاتی شهر و استان برگزار گردید.

 

در این جلسه گزارشی از آخرین وضعيت تحقق درآمدهاي مالیاتی استان در 7 ماهه سال جاری ارائه و راه‌های افزایش آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

براساس این گزارش، در راستای تحقق درآمدهای مصوب استان و جلوگیری از فرار مالیاتی، شرکت‌کنندگان در جلسه در خصوص تامین و مدیریت صحیح داده های پایگاه نظام مالیاتی استان در بخش های مستغلات و فعالان اقتصادی مستقر در شهرک های صنعتی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

این گزارش حاکی است، تشریح چارچوب کلی برنامه اصلاح ساختاری بودجه در محورهای درآمدزایی پایدار، هزینه کرد کارا، ثبات در اقتصاد و توسعه، عدالت و اصلاحات نهادی نظام بودجه ریزی همچنین اصلاح نظام درآمد- هزینه ای استانی از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

 

درپایان، درخصوص تحقق موارد مطروحه، تصمیمات و مصوبات لازم اتخاذ شد.

امتیاز :  ۲.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0