چهارشنبه, 9 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ 
انتصاب خانم عزیزه قربانی خانقاه به سمت مدیركل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی سازمان زمین‌شناسی و اكتشافات‌معدنی كشور

همکار ارجمندمان خانم عزیزه قربانی خانقاه طی حکمی از سوی دکتر علیرضا شهیدی رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به سمت مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی آن سازمان منصوب شد.

 

ضمن عرض تبریک و تهنیت انتصاب بجا و شایسته خانم عزیزه قربانی خانقاه از همکاران اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران به سمت مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، از خداوند منان دوام توفیقات، مزید عزت و سلامتی برایشان خواستار و خواهانیم.

 

در حکم ایشان آمده است؛ با توجه به تعهد، تخصص، کارآیی و تجارب ارزشمند سرکارعالی  به موجب این حکم  به  سمت مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی منصوب میشوید.

 

امید است با توجه به نقش کلیدی دفتر نوسازی، تحول اداری و منابع انسانی، در راهبری منابع انسانی و پیشبرد اهداف بلندمدت سازمان،  فعالیت‌های سرکارعالی و همکارانتان، با اتکاء به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج)، همبستگی و همدلی برای کارشناسان و کارمندان سازمان و پیشبرد اهداف زیربنایی کشور را به همراه داشته‌ باشد.

 

روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0